Дмитро Лубінець: “Проблема тимчасово окупованих територій – це проблема, яка стосується не тільки України, а й Греції”

Народний депутат України, член Ради ФГТУ Дмитро Лубінець разом із народними депутатами Верховної Ради з Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва і представниками грецької громади в Україні провів зустріч із послом Греції в Україні паном Васіліосом Борновасом. Про це народний депутат написав на своїй сторінці у Фейсбуці  https://www.facebook.com/lubinetsdmytro

“Як співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою, провів зустріч із послом Греції в Україні Васіліосом Борновасом, народними депутатами Верховної Ради з Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва і представниками грецької громади в Україні.
Обговорили низку важливих питань, зокрема, щодо статусу великої кількості українських моряків, які відбувають тюремні покарання на території Греції. Вважаю, що з боку України має бути розгорнута інформаційна кампанія, аби моряки знали, що будь-яка праця на кораблях, які перевозять нелегалів, карається великими тюремними строками. З боку Греції ми просимо знайти дієвий механізм повернення цих моряків на територію України, щоб вони мали можливість відбувати покарання на Батьківщині.
Також обговорили можливі заходи, присвячені знаменній для Греції даті – 200-річчю від початку Грецької революції 1821 року, яка відзначається 25 березня.
Наголошую, що проблема тимчасово окупованих територій – це проблема, яка стосується не тільки України, а й Греції. Саме тому був радий почути позицію пана Васіліоса Борноваса про те, що Греція готова всіляко підтримувати Україну у цьому питанні.
Користуючись нагодою, запросив Повноважного Посла в рамках подальшого співробітництва відвідати Донецьку область.
Дякую колегам за продуктивну зустріч!”