У Греції на тлі рекорду числа захворілих коронавірусів обговорюють вихід з карантину

3465 – новий рекорд числа захворілих на коронавірус у Греції, але це не привід для відмови починати знімати жорсткі заходи карантину, принаймні, про це говорять грецькі засоби масової інформації.

Як завжди, сценарії найрізноманітніші, як і дати виходу. Швидше за все, штаб по боротьбі з коронавірусом прийшов до висновку, що жорсткі обмеження більше не діють, люди все одно активно порушують і роблять це навмисно, оскільки втомилися від заходів, які тривають рік, а другий карантин – п’ять місяців.

Серед заходів, які можуть бути переглянуті: комендантська година в Аттиці і Салоніках у вихідні: можливо, вона буде починатися о 21.00 замість 19.00. Дозвіл пересуватися між муніципалітетами і навіть пересуватися на транспорті, щоб займатися спортом, наприклад, у моря.

Ще, як варіант, відкриття 22 березня перукарень та салонів манікюру, за словами епідеміологів, минулі рази показали, що їх робота ніяк не впливає на зростання числа захворювань. 29 березня планують відкрити роздрібну торгівлю, але обмеживши похід за покупками трьома годинами.

Далі черга старшокласників та учнів середньої школи (ліцей і гімназія), їх випустять 5 квітня. А учням молодших класів, можливо, треба буде чекати 12 квітня (до великодніх канікул залишиться два тижні навчання), а адже, наприклад, в Аттиці, діти займаються дистанційно з 11 лютого. Який сценарій буде прийнятий, і які нові ідеї буду реалізовані, стане відомо в п’ятницю, 19 березня.