У Харкові розпочався Десятий Ювілейний Фестиваль грецької культури

27 березня Громадська організація «Харківське міське товариство греків «Геліос» розпочала Десятий Ювілейний Фестиваль грецької культури, який присвячується 200-річчю Грецької Революції.
Його відкриття відбулося у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна за сприяння керівництва цього славетного вищого навчального закладу. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала заступник голови Харківського міського товариства греків “Геліос” Алла Френкель https://www.facebook.com/profile.php?id=100001548050645
Привітати грецьку громаду Харкова із знаменною датою прийшли: заступник Директора Департаменту масових комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Харківської обласної державної адміністрації Шмайлова Л.В.; голова Комісії з питань молодіжної політики, культури, спорту та туризму Харківської обласної ради Гагарін В.В.; співробітник Департаменту по роботі з громадськими об’єднаннями Харківської міської ради Бутирін Б.В.; представники Харківської Єпархії; проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного університету iмені В.Н.Каразіна Бабічев А.В.; директор Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Журавльова І.К.
Надійшли привітання від голови Харківської обласної ради Товмасяна А.Е. та директора Одеської Філії Грецького Фонду Культури Софроніса Парадісопулоса.
Співробітники Каразінського університету на честь свята зробили нашому товариству чудовий подарунок, підготувавши фотовиставку з видами Греції та прекрасну виставку книг грецькою мовою, окрасою якої став православний грецький рукопис ХII століття.
Гостям свята розповіли про історію героїчної боротьби грецького народу за свою незалежність. Їх вітали грецькими піснями, музикою, танцями у виконанні ансамблю «Армонія».
Рада Громадської організації «Харківське міське товариство греків «Геліос» висловлює щиру подяку всім, хто долучився до нашого свята, а також за теплі слова і побажання!