У Греції повідомляють про сплеск нових випадків хвороби COVID-19

Загальна кількість підтверджених випадків хвороби, зареєстрованих в Греції з моменту початку пандемії, зараз становить 260 077.

У Греції повідомляють про сплеск нових випадків COVID-19 з початку пандемії, передає Ekathimerini.

У своєму щоденному бюлетені за підсумками понеділка грецька Національна організація громадського здоров’я (EODY) заявила, що в країні 4 340 нових підтверджених випадки коронавируса.

Також протягом доби в Греції було зареєстровано 72 випадки смерті від пандемії, що збільшило загальну кількість летальних випадків в країні протягом пандемії до 8 017.

Уряд Греції має намір завершити вакцинацію всіх осіб старше 60 років до травня, що забезпечить «першу стіну імунітету» проти вірусу.

Незважаючи на зростання числа випадків Covid-19, «Греція готова з повним протоколом на літо 2021 року», – сказав міністр туризму Гаррі Теохаріс, уточнивши, що туристів братимуть з 14 травня, за місяць до початку традиційного туристичного сезону.

Таким туристам необхідно буде показати, що вони були вакциновані проти Covid-19, мають антитіла проти вірусу або недавно дали негативний результат.

Крім того, «всі туристи будуть проходити вибіркову перевірку», – сказав Теохаріс.

На даний момент один мільйон з 11 мільйонів грецького населення отримали щеплення, у тому числі 400 000 осіб, які закінчили курс вакцинації, отримавши другу дозу.

Грецький уряд, яке підтримало ідею європейського паспорта вакцини, прогнозує поступове відкриття своїх кордонів у квітні для мандрівників з інших країн ЄС і в такі країни, як Ізраїль, які мають добре розвинені програми вакцинації, сказав міністр туризму.

Особлива увага в рамках прискорення програми вакцинації Греції буде приділятися жителям її островів за допомогою збройних сил.

Джерело: https://zn.ua/ukr/WORLD/u-hretsiji-povidomljajut-pro-splesk-novikh-vipadkiv-khvorobi-covid-19.html