Греція оголосила, що визнає сертифікати про щеплення для всіх вакцин, включаючи китайську та російську

Греція оголосила, що визнає сертифікати про щеплення для всіх вакцин, включаючи китайську та російську, хоча вони не затверджені на рівні Європейського Союзу.
Громадяни Сербії зможуть їхати до Греції після вакцинації будь-яким препаратом, або з негативним тестом ПЛР, або зі швидким тестом на антиген, повідомив міністр туризму Греції Гарріс Теохаріс після того, як він підписав заяву про співпрацю під час та після пандемії COVID-19 з міністром торгівлі, туризму та телекомунікацій Сербії Тетяною Матич у Белграді 29 березня.
“Значна частина сербів була вакцинована вакцинами, які не визнані в Європейському Союзі. Тим не менше, не існує підвищеного ризику будь-якої вакцини. Всі вакцини приймаються в Греції”, – сказав Теохаріс.
Туристичний сезон у Греції розпочинається 14 травня, але сербським туристам, можливо, буде дозволено в’їзд у середині квітня.
“Є ймовірність того, що країни, які успішно проводять імунізацію, такі як Сербія, будуть включені в наш пілотний проект у квітні. Але це залежить від ситуації в сфері охорони здоров’я”, – сказав Теохаріс.
Міністр туризму Сербії Тетяна Матіч заявила, що метою угоди про співпрацю з Грецією під час та після пандемії є надання громадянам Сербії можливості в’їзду в цю країну та взаємне визнання цифрових сертифікатів щеплень. Вона додала, що сподівається, що це відбудеться найближчим часом і що туристи із Сербії незабаром зможуть в’їхати до Греції.
Джерело: https://www.facebook.com/BalkanObserverforUkraine/