ФГТУ та ДЮІ: підписано угоду про співпрацю

Підготовка фахівців у галузі «Право» та «Правоохоронна діяльність» вимагає всебічної обізнаності, особливо це стосується галузі захисту прав людини.  Важливою ланкою є захист прав та інтересів національних меншин. Однією з найпотужніших українських організації, яка представляє інтереси грецької спільноти, є Федерація грецьких товариств України (ФГТУ), яка об’єднує 96 грецьких товариств з усієї країни.

9 квітня 2021 року з метою підписання Угоди про співпрацю до ФТГУ завітали декан факультету№3 Донецького юридичного інституту Володимир Буга, начальниця відділу профорієнтаційної роботи Галина Ізотова та завідувачка відділення міжнародної роботи Евеліна Рябченко. Голова Федерації заслужений працівник культури України Олександра Проценко-Пічаджи розповіла про поточні виховні та освітні заходи, які становлять спільний інтерес для інституту та для грецької спільноти. Особливу увагу представники інституту приділили розвитку спільних міжнародних проєктів.

Підписання договору про співпрацю відкриває багато можливостей для реалізації  перспективних проєктів, які слугуватимуть розвитку науково-дослідної роботи, роботі юридичних клінік, сприятимуть виховній роботі та профорієнтаційної діяльності, пропаганді культурних цінностей, толерантності та інші.

Про це повідомляє сайт https://www.dli.donetsk.ua/news/2021-04-12-1?fbclid=IwAR2w0QILxWCLKDiln3Zoc8hOWBcvEUlTZ67MVp18cZdXkb_Au4mBI7aI8VA