Міжнародний конкурс фотографій на тему: «Свята Софія. Храми Святої Софії в історії та світі»

Міжпарламентська асамблея православ’я (www.eiao.org ) у рамках  своєї діяльності з метою просування та збереження Християнської православної культури та у співпраці з веб-сайтом OrthPhoto.net організовує третій поспіль конкурс фотографій, який закликає всіх зацікавлених сторін брати у ньому участь.

Мета конкурсу – висвітлити значення «Святої Софії – Мудрості Божої» у сучасному світі та показати монастирі, які названі на її честь та крізь століття несуть ім’я Софії.

Храм Святої Софії у місті міст Константинополі, «Великий храм», «Мега-монастир» – це унікальний пам’ятник вселенського характеру, який «належить людству та всесвітній культурній спадщині». Храм Святої Софії у Константинополі – це прототип, який послужив початком зведення усюди у православному світі сотень храмів, присвячених Святій Софії, що триває і до наших днів. Цю динаміку, яку має у православному світі Мудрість Божа, Ісус Христос, бажає охопити та через фотографію відобразити даний конкурс.

Конкурс відкритий для всіх професіоналів та аматорських фотографів з усього світу. Конкурсанти повинні бути віком від вісімнадцяти років.  Не  допускаються до конкурсу члени Міжпарламентської асамблеї православ’я та Секретаріату. Участь у конкурсі безкоштовна, а заяви до участі повинні бути надіслані з 12 березня до 31 травня 2021 року. Міжпарламентська асамблея православ’я залишає за собою право подовжити терміни конкурсу.