Стартує ІІІ конкурс поезії, присвячений Яннісу Ріцосу

Асоціація культури Греції та Кіпру (ΣΠΕΚ), після успішного проведення молодіжного поетичного конкурсу на початку 2020 року (присвяченого Кікі Дімулі та Тассосу Лівадітісу), оголошує ІІІ конкурс поетичних творів різного формату серед молоді (віком 17 років-37 років) «Антологія поезії молоді – Янніс Ріцос», присвячений Яннісу Ріцосу.

ІІІ конкурс поезії та прози розпочинається 23/4/21, у Всесвітній день книги, і закінчується 23/5/21. Плата за участь не стягується.

 1. 1. УМОВИ ДЛЯ УЧАСТІ І ПОДАЧІ ПРОЄКТУ
 2. Право на участь у конкурсі мають грекомовні юнаки та дівчата віком від 17 до 37 років з Греції, Кіпру та грецької діаспори
 3. Твір повинен бути написаний спеціально для Конкурсу «Антологія поезії молоді – Янніс Ріцос» і не повинен бути представлений на інших конкурсах Греції, Кіпрі, грецькій діаспорі чи збірнику автора, або в «Антології».
 4. Кожен учасник може подати лише один твір, який належить йому.
 5. Твором може бути: а) вірш із 12–20 рядків (90–50 слів) або б) прозаїчний поетичний твір-роздум, текст обсягом 16–23 рядків (250–370 слів).
 6. Твір має бути написаний у Word, Шрифт Arial або Times Roman, розмір 12, з міжрядковим інтервалом 1,0.
 7. Твори, які будуть подані, повинні бути написані грецькою мовою – загальноприйнятою дімотікою (офіційна мова Греції), і не містити незнайомих чи образливих виразів / слів з елементами екстремізму, расизму, нацизму-фашизму проти свободи та демократії.
 8. Тема вірша: а) Свобода; б) Демократія; в) Вільна.
 9. Також учасники повинні відповісти на запитання (обсяг відповіді 100 слів) «Чому ти пишеш вірші?» і ще 100 словами на питання «Що тебе надихає та хвилює у поезії Янніса Ріцоса?».
 10. Також учасники / учасниці повинні надіслати коротке резюме – максимум 70 слів – де зазначать наступне: 1. ім’я та прізвище 2. дата народження, 3. місце народження та місце проживання, 4. освіта / навчання та звання 5)місце роботи, 6) інтереси, хобі, цілі.
 11. Конкурсант надсилає тексти (пункти 4, 8, 9) електронною поштою на адресу info@cultural-association.com для уваги журі, з темою «Конкурс «АНТОЛОГІЯ ПОЕЗІЇ МОЛОДІ – Янніс Ріцос – 2021».
 12. КОНКУРСНИЙ ПРИЗ

Журі відбере найкращі серед робіт, які будуть подані, на основі критеріїв та спеціальних рамок, серйозно ставлячись до відповідей на питання, що супроводжують Конкурс. Вибрані твори будуть включені до збірнику «Антологія поезії молоді Асоціації культури Греції та Кіпру – Янніс Ріцос».

Крім того, збірник «Антологія поезії молоді Асоціації культури Греції та Кіпру – Янніс Ріцос» та молодь, яка успішно бере участь зі своїми роботами, буде представлена ​​на міжнародному рівні через спеціальну передачу Веб-Радіо ТВ «Соломос» Асоціації культури Греції та Кіпру.

Крім того, Антологія молодіжної поезії Грецької культурної асоціації Кіпру Янніс Ріцос» та молодь, яка успішно бере участь у конкурсі зі своїми работами, буде представлена ​​в Клубі цифрового читання Асоціації культури Греції та Кіпру.

У той же час ІІІ конкурс Асоціації культури Греції та Кіпру, на всіх його етапах, буде висвітлюватися на міжнародному рівні у ЗМІ, соціальних медіа, веб-сайті www.cultural-association.org, у бюлетні  «ΩΡΕΣ» та у щорічному періодичному виданні «ΜΝΗΜΟΣΥΝΗ».

Наприкінці, усім учасникам (17–37 років), які візьмуть участь у ІІІ конкурсі поезії та прози Асоціації культури Греції та Кіпру, надається можливість бути активними діячами Асоціації та приєднатися до «ΠΤΕΡΥΓΑ: ΝΕΟΙ», писати статті та повідомляти цікаві теми у відповідній колонці / сторінці на веб-сайті www.cultural-association.org.

Асоціація культури Греції та Кіпру бажає молодим учасникам натхнення!

Управління Асоціація культури Греції та Кіпру,

Голова

Сіссі Сіюлдзі –Рука,

Заступник Голови

д-р Іосиф С. Іосіфідіс.