Стартувала передплата на газету «Елліни України» на II півріччя 2021 року

Дорогі друзі! «Елліни України» – газета по-своєму унікальна: немає більше в країні інших видань, які б постійно, з номера в номер, відображали найширший спектр життя грецької діаспори України, актуальні проблеми, спільний пошук шляхів їх вирішення, висвітлювали питання освіти, культури та спорту, розміщували статейні матеріали, присвячені життю греків у всьому світі. Тому і неможливо уявити лідерів грецьких осередків, членів громади, філеллінів, вчителів новогрецької мови або історії Греції без постійного спілкування з газетою.
Але передплата – це не тільки питання інформаційного забезпечення, солідний тираж газети – це і нові можливості для зростання якості інформаційного забезпечення і громадського звучання друкованого слова. У зв’язку з цим закликаємо Вас підтримати нашу газету.
Передплату на газету «Эллины Украины» приймають усі відділення поштового зв’язку міста, району, селища міського типу чи села. До передплатної ціни входить вартість приймання передплати (оформлення квитанції) та доставки газети до передплатників.
Усіх греків та філеллінів закликаємо підтримати нашу газету і передплатити її на II півріччя 2021 року.
Дорогі друзі! Перейшовши за цим посиланням, Ви зможете оформити передплату на газету “Эллины Украины” на II півріччя 2021 року.
Зверніть, будь ласка, увагу, що для мешканців усіх областей, крім Донецької та Луганської, індекс видання: 21530!
Для території Донецької та Луганської областей це видання доступне за іншим передплатним індексом 46050!
Дорогі друзі! Якщо у вас виникли питання, як швидко передплатити газету на сайті Укрпошти, то ми підготували для вас відео: