У Мангуші пройшов урочистий захід, присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги

Сьогодні голова Маріупольської районної державної адміністрації Наталія БУКРЄЄВА та голова Маріупольської районної ради Степан МАХСМА взяли участь у заході, присвяченому до Дня пам’яті та примирення та перемоги у Другій Світовій Війні, який відбувся у смт. Мангуш.
Про це повідомляє Маріупольська районна державна адміністрація на своїй сторінці у Фейсбуці https://www.facebook.com/profile.php?id=100063582467709
Очільники району висловили слова щирої вдячності кожній людині, котра стала на захист нашої рідної Батьківщини та разом з усіма присутніми вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання й покладанням квітів до Пантеону Слави.
“Знаходячись на місцях увіковічення пам’ять наших героїв, наших загиблих односельців очі завжди наповнюється щирими сльозами, а серця охоплює біль. Саме в таких місцях ми особливо відчуваємо та усвідомлюємо, яку ціну наша батьківщина віддала за перемогу. Яку ціну заплатили наші сім’ї, бо в Україні, в серцях кожного кров’ю викарбовано ім’я батька, брата, доньки, сина, загинувших у тій страшній, безжалісній війні.
Однак пам’ять про їх подвиги буде жити вічно”, – зазначила Наталія Олександрівна.