Василь Папазов провів першу презентацію книги «Ава ту зісму»

15 травня у ГКЦ “Меотида” румейський поет Василь Папазов провів першу презентацію книги «Ава ту зісму» (Мелодія життя), яка нещодавно вийшла друком. Презентацію організувало Маріупольське товариство греків при підтримці Федерації грецьких товариств України.
На презентацію-зустріч були запрошені друзі поета, активісти грецьких товариств, бібліотекарі сільських книгозбірень, жителі Нікольського району. Автор докладно розповів про концепцію та композицію книги, зачитав власні вірші та переклади творів, а також відповів на запитання глядачів.
Через співучу румейську мову гості заходу поринули у сповнений життям, багатомірний поетичний світ дивовижної культури надазовських греків, світ пам’яті та світ живої традиції. Світ, де безліч відтінків кольорів, запахів і звуків рідної землі гармонійно доповнює гостре відчуття Часу.
Від імені голови ФГТУ автора тепло привітала зав. відділом культури виконкому ФГТУ Галина Косякова.
Своїми враженнями про книгу із присутніми поділилися голова Маріупольського товариства греків Надія Чапні, директорка Музею історії та етнографії греків Приазов’я Тетяна Богадиця, а також земляки автора.
Пісні на слова Василя Папазова майстерно виконали учасники ансамблів “Футия”, “Мега Юрти” та “Пігад'”.
Приємним сюрпризом для усіх учасників стала автограф-сесія від улюбленого автора.
Зустріч пройшла в щирій та невимушеній атмосфері. Багато теплих слів на адресу поета та перекладача прозвучали від колег по перу, рідних, друзів.
Пресслужба ФГТУ.