Відкритий Кубок “Грецьких товариств” з футболу

З метою популяризації футболу серед усіх верств населення, організації активного відпочинку, розвитку дружніх стосунків серед спортсменів підвищення значимості фізичної культури і спорту, як важливої складової у формуванні здорового способу життя, відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів на 2021 рік 22 травня 2021 року у с. Урзуф відбувся Відкритий Кубок “Грецьких товариств” з футболу серед дорослих та з міні-футболу серед команд дітей.
На святі з вітальним словом від імені Мангушського селищного голови Володимира Караберова до учасників змагань звернувся заступник селищного голови Володимир Матяш, побажавши усім гарної гри, нових звершень та перемог.
Привітали усі команди також начальник відділу культури, туризму, молоді, сім’ї та та спорту селищної ради, голова Мангушського районного товариства греків Наталя Тосхопаран, староста сіл Урзуф та Бабах-Тарама, голова Урзуфського сільського товариства греків Віталій Аврамов.
Від імені Федерації грецьких товариств України вітав завідувач відділом спорту виконкому Федерації Ілля Папу.
На святковому заході були присутні голова Сартанської ВЦА Олександр Куркчи, Нікольський селищний голова Василь Мітько, представник компанії Harveаst Олег Михайлов.
Головний суддя змагань Леонід Довбня оголосив програму проведення змагань та побажав спортивних успіхів і перемог.
На початку змагань від Мангушської селищної ради заступник селищного голови Володимир МАТЯШ та від Мангушської районного товариства греків Наталя ТОСХОПАРАН усім командам дітей подарували солодкі, фруктові набори.
За право володіти Кубком “Грецьких товариств” змагались 6 команд дітей та 6 дорослих. А саме: команди Мангушського селищного товариства греків, Ялтинського селищного товариства греків «Арго», Урзуфського сільського товариства греків, Нікольського районного товариства греків, Сартанського селищного товариства греків та команд Harveast.
У фінал серед дітей вийшли команди ДЮСШ Ялтинського селищного товариства греків та Нікольського районного товариства греків. З рахунком 1:0 перемогу здобула команда Нікольського районного товариства греків та стала володарем Кубку ” Грецьких товариств” з міні – футболу 2021.
Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої!
За перемогу серед команд дорослих у фіналі змагались команди Ялтинського селищного товариства греків «Арго» та Урзуфського сільського товариства греків.
Володарем перехідного Кубку “Грецьких товариств” з футболу 2021 та Кубком від Федерації грецьких товариств України стала команда Ялтинського товариства греків «Арго». Команда переможець також була нагороджена спеціальним призом від компанії Harveаst – живим бараном!
Найкращі гравці в номінаціях: “Кращий нападник”, “Кращий захисник”, “Кращий півзахисник” та “Кращий воротар” були нагородженні пам’ятними статуетками та грамотами.
Вітаємо переможців та усіх учасників змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!
Висловлюємо слова щирої вдячності ігрокам за цікаву гру, а вболівальникам дякуємо за підтримку своїх команд.
Наталія ТОСХОПАРАН.