Дмитро Лубінець про підсумки засідання групи міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою

Народний депутат Дмитро Лубінець на своїй сторінці у Фейсбуі повідомив про підсумки засідання групи міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою:
“Відбулося засідання групи міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою, де я є співголовою. З Грецією нас пов’язують різносторонні стосунки в галузі економіки, гуманітарних питань, туризму тощо. Але є і проблемні питання. Зокрема, залишається невирішеною доля українців, які перебувають у місцях позбавлення волі в Греції.
Майже всі випадки відбуваються за одним сценарієм. Група, яка працює в Україні, через інтернет шукає моряків, пропонує хороші заробітки. Потім морякам купують квитки до Туреччини, де обіцяють підписати офіційний контракт. Там їх зустрічають, заводять на яхту і ставлять завдання начебто перевозити туристів. Наші моряки думають, що так воно і є, але насправді вони перевозять нелегалів. Документи з моряками так і не підписують, а після затримання роботодавці зникають. Українці потрапляють у місця позбавлення волі.
За нелегальну міграцію у Греції дають великі строки. І наші громадяни залишаться там без юридичної підтримки та перекладачів. Питання потрібно вирішувати терміново. Від депутатської групи буде надіслано звернення до міністра закордонних справ України та Уповноваженого ВР з прав людини щодо необхідності захисту прав українських громадян, які перебуваються у грецьких в’язницях.”