Вітання з Днем журналіста!

Від імені Ради Федерації грецьких товариств України щиро вітаємо з Днем журналіста усіх причетних наших друзів: журналістів, активістів, учителів, краєзнавців і публіцистів, які день за днем занурюються у вир подій, пишуть про наші звичаї і традиції, про те, чим живуть грецькі товариства і створюють об’єктивну картину життя греків України.
Своєю щоденною працею, ви творите особливий простір, який знайомить читачів із самобутньою культурою греків України, з нашими мовами та видатними особистостями.
Дорогі друзі! Ми цінуємо Вашу відповідальну працю для греків України. Саме ви професійно та неупереджено творите історію сьогодення, відображаючи сучасність і розповідаючи про минуле, тим самим зберігаючи нашу історичну пам’ять. Саме завдяки вам, ми дізнаємося про досягнення греків Києва та Харкова, Мелітополя та Одеси, Херсона та Ніжина, Дніпра та Миколаєва, Маріуполя та Надазов’я.
Ми пишаємося тим, що газета Федерації грецьких товариств України “Елліни України” у цьому році відзначає свій 25-річний Ювілей!
Величезна подяка усім, хто її творить: редакторському колективу, нашим публіцистам, краєзнавцям і етнодокументалістам – Олені Узбек (Харків), Миколі Аджавенку (Мангуш), Марії Пірго, Стефану Калоєрову (Донецьк), Єлизаветі Кузьмінській-Поліхроніді (Одеса), Олімпіаді Хаджиновій, Афіні Хаджиновій (Маріуполь), Олександру Рибалко (Київ), Валентину Макропуло (Мелітополь), Ірині Голобородько (Овідіопольський р-н), Миколі Ахбашу (Ялта), Василю Єфременку (Маріуполь), Марії Терентьовій (Ялта), Поліні Апостоловій (Нікольський р-н), Вадиму Джувага (Маріуполь) і багатьом іншим; нашим поетам і прозаїкам – Валерію Кіору (Старий Крим), Івану Аврамову (Київ), Анастасії Папуш (Сартана), Леоніду Патрича (Нікополь), Григорісу Меотісу (Маріуполь), Кірікії Хавана (Старогнатівка), Олександру Чубарову (Старий Крим), Валерію Папіну (Богатир), Ганні Сагіровій (Ялта), Василю Папазову (Малоянисоль) і багатьом іншим.
Дякуємо вам за те, що для вас моральні цінності й патріотизм — не просто слова, а стимул до дії!
Щиро зичимо Вам свободи пера, затребуваних матеріалів та щирої уваги небайдужого оточення!
Олександра Проценко-Пічаджи,
Голова Федерації грецьких товариств України.