У Грецькому парку розцвів «Сад Життя»

5 червня у Грецькому парку, в Одесі, пройшов святковий день, приурочений до відкриття нової арт-експозиції «Сад Життя» Михайла Реви та Дню захисту дітей.
Одеський скульптор Михайло Рева представив тріо скульптур «Едем»: «Народження душі», «Райська яблуня» та «Яблуко життя».
Експозиція знаходиться на одній терасі з уже улюбленим серед одеситів і гостей міста фонтаном «Початок початків». За задумом автора, таким чином з’явиться єдиний туристичний маршрут «13 притч» – за кількістю скульптур, які планується «висадити» в «Саду життя».
Відкриваючи експозицію, мер Одеси Геннадій Труханов подякував усім причетним до благоустрою та озеленення парку. Тільки за місяць тут додатково висаджено понад 500 декоративних рослин.
«Сьогодні Грецький парк стає одним з улюблених місць відпочивальників. Це повністю меценатський проєкт – подарунок місту від сім’ї Почесного громадянина міста Одеси Пантелеймона Васильовича Бумбураса. «Сад життя» – це теж подарунок місту Михайла Реви і одеських сімей. Культурна Одеса в усі часи будувалася за кошти благодійників. І я радий, що ця традиція підтримується і сьогодні. Це благородний, добрий, суто одеський проєкт!» – зазначив Геннадій Труханов.
Більше світлин: https://www.facebook.com/gefestodessa/