Шестиденний робочий день і проблеми з житлом: українка – про життя на острові Корфу

Українка на ім’я Ольга родом із Харкова вже два роки живе на острові Корфу, Греція. Ще в юному віці дівчина мріяла проживати на грецькому острові та займатися улюбленою справою. Але досягти своєї мети вона змогла тільки через 20 років.

В ексклюзивному інтерв’ю для OBOZREVATEL Ольга назвала плюси та мінуси життя в Греції і зазначила істотні відмінності з Україною. Емігрантка розповіла про медицину, ціни на продукти, про пляжний сезон і про життя на острові Корфу загалом. Крім того, вона повідомила, як ідуть справи з коронавірусом і вакцинацією там.

Про еміграцію і бажання повернутися в Україну

Я переїхала на острів Корфу, тому що мріяла тут жити з десяти років. Відтоді, як прочитала про нього в книгах англійського письменника-натураліста Джеральда Даррелла. Оскільки я все життя так чи інакше щось пишу, мені завжди хотілося жити в такому місці, де все навколо тебе надихає і водночас подалі від метушні та кам’яних джунглів. Я виїжджала не аби втекти з України, а їхала на Корфу – зі своєю професією, роботою і чітким розумінням, навіщо я це роблю. Більше нікуди переїжджати не хочу. Подорожувати, відвідувати рідних та друзів в Україні – так, а жити хотілося б залишитися тут.

Продовження читайте за посиланням https://news.obozrevatel.com/ukr/travel/location/shestidennij-robochij-den-i-minimalna-zarplata-21-tis-grn-ukrainka-pro-zhittya-na-ostrovah-gretsii.htm