Історія довжиною в 200 років: в Ізмаїлі вирішували, як репрезентувати грецьку спадщину в Придунав’ї

В Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав’я 17 червня відбувся круглий стіл «Греки Буджака: потенціал репрезентації минулого і культури», присвячений 200-літньому ювілею початку Грецької революції.

Вчені, краєзнавці, музейні співробітники, громадські діячі, представники різних національних товариств з України, Молдови, Болгарії і ПАР обговорили можливості дослідження, визнання і популяризації грецької присутності в регіоні.

Сам захід відбувся в форматі робочої зустрічі, в рамках якої обговорили історичне надбання і культурну спадщину греків, що може стати хорошою основою для створення в Ізмаїлі історико-культурного комплексу для репрезентації всього різноманіття грецької спадщини в Придунав’ї. Круглий стіл пройшов в невимушеній атмосфері спілкування, обміну думками та ідеями. Активну участь у дискусії взяли і закордонні гості – з Болгарії, Молдови та Південно-Африканської республіки.

Продовження матеріалу читайте на https://izmacity.com/articles/150350/istoriya-dlinoyu-v-200-let-v-izmaile-reshali-kak-reprezentovat-grecheskoe-nasledie-v-pridunave