Дмитро ЛУБІНЕЦЬ – людина, яка довела, що неможливе може стати можливим!

4 липня народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою, член Ради Федерації грецьких товариств України Дмитро Лубінець відсвяткував свій ювілей.
Рада ФГТУ щиро вітає Дмитра Валерійовича із Ювілеєм! Ви – неординарна людина, яка багато виняткових якостей поєднує у собі. Ваше віддане служіння українській державі викликає повагу та шану Ваших виборців і однодумців. Ви присвятили своє професійне життя, особисті здібності, глибинні знання та сумлінну відповідальність найблагороднішій справі – захисту прав людей.
Як голова профільного комітету Ви завжди відстоюєте права вимушених переселенців, розробляєте нову редакцію закону про національні меншини, постійно здійснюєте моніторингові візити до місць компактного проживання національних меншин, втілюєте в життя багато корисних проєктів. Як співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Грецькою Республікою Ви зуміли згуртувати відповідальних та талановитих людей, які віддано працюють заради розвитку дружніх відносин між Україною та Грецією.
У скрутні часи тяжких випробувань на міцність і мудрість Ви завжди гідно тримали удари долі і ніколи не занепадали духом. Ви не боялися казати в очі правди, бо Ви були обізнані до дрібниць в усі аспекти життєдіяльності Вашого округа. При цьому Ви залишаєтесь скромною, доброзичливою, відкритою людиною. Завжди відвертий, щирий, готовий прийти на допомогу – саме за ці людські якості Вас поважають колеги, друзі, та, навіть, опоненти! Своєю діяльністю Ви довели, що неможливе може стати можливим!
Від усього серця бажаємо Вам щасливого сьогодення і радісного майбутнього, красивих мрій і їх здійснення. Нехай кожен Ваш день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею.
З повагою,
Олександра ПРОЦЕНКО-ПІЧАДЖИ,
голова Федерації грецьких товариств України.