Дипломати і політики з усього світу зберуться на міжнародному форумі в Одесі в жовтні 2021 року

Одеський бізнесмен і меценат, Голова благодійного Фонду Пантелеймон Бумбурас анонсував проведення Міжнародного Форуму «The Odesa debate 2021» в ході спілкування з Міністром закордонних справ Греції Нікосом Дендіасом в Одесі. Про це повідомляє Фонд Бумбураса на своїй сторінці у Фейсбуці https://www.facebook.com/boumbourasfoundation/
Грецький чиновник, а також ряд грецьких дипломатів, прибули до міста з робочим візитом, де зустрілися з мером Одеси і керівництвом Одеського регіону в Грецькому парку.
За словами Пантелеймона Бумбураса, в цьому році форум «The Odesa debate 2021″ запланований в широкому форматі за участю високопоставлених чиновників, політиків і дипломатів різних країн світу, включаючи США.
Тема Форуму поки не розголошується. Однак бізнесмен підкреслив, що вона буде, як ніколи, актуальною.
Під час зустрічі з грецькими гостями, Бумбурас озвучив також проблеми грецької діаспори в Україні. Меценат підкреслив, що багато проектів і ініціативи по її підтримці в Україні необхідно посилити. І тут необхідна підтримка самої Греції.
Нагадаємо, Фонд Бумбураса і будівельна компанія «Гефест» кілька років поспіль були організаторами Міжнародного Форуму “The Odesa debate”, темою якого було Об’єднання України, Чорноморського регіону і трансатлантичних партнерів.
Захід проходив за підтримки МЗС України та Німецького Фонду Маршалла.
У конференції брали участь дипломати і міністри з США, Грузії, Греції, Болгарії, Бельгії, Молдови, Румунії, Польщі, а також представники різних державних силових відомств.
Серед почесних гостей: заступник помічника держсекретаря США Джорд Кент, а також керівник групи підтримки України в Європейській комісії Пітер Вагнер.