Підготовка до “Мега Йорти” виходить на новий рівень

Сьогодні відбулися чергові збори оргкомітету фестивалю грецької культури “Мега Йорти”. У роботі взяли участь голови Маріупольської райради і Маріупольської РДА Степан Махсма і Наталія Букрєєва, керівник Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджі, очільники профільних департаментів та служб Маріупольської міської ради. Вперше до обговорення долучилися також представники місцевого самоврядування Волноваського району.
Зокрема, розглянули пропозицію ФГТУ щодо зосередження усіх локацій фінального етапу фестивалю поблизу площі Миру і Свободи. Передбачається, що урочиста хода учасників “Мега Йорти” почнеться від перетину проспектів Миру та Металургів, у ній також будуть задіяні театралізовані автоплатформи. За маршрутом планують облаштувати тематичні національні садиби. Сцена для творчих виступів розміститься безпосередньо на площі. Неподалік від концертного майданчика пропонується зробити і спортивний – за корпусами МДУ, а між ними – встановити фуд-корти.
«Прошу вивчити можливість облаштування спортивної арени саме на цій території. Це має бути рівне коло, діаметром 40 метрів, з захищеними трибунами для глядачів. Необхідно також розрахувати енергетичні витрати і визначити джерела під’єднання для забезпечення цієї локації світлом та якісним звуком.
Завдання ж для керівників громад – забезпечити гідний рівень підготовки делегатів, адже цьогорічний фестиваль має стати справді знаковою подією, що поєднає усі громади!», – зазначив голова районної ради Степан Махсма.
Наступне засідання оргкомітету “Мега Йорти” відбудеться через тиждень.
Текст і фото: Маріупольська районна рада.