Урзуф відвяткував День Святого Пророка Іллі

2 серпня в Урзуфі, за багаторічною традицією, урочисто відзначили День Святого Пророка Іллі, яке збіглося із 145-річчям храму Архистратига Михаїла. У 1876 році тут відслужили першу літургію у зведеній кам’яній церкви.
Привітати урзуфців з подвійним святом приїхали голова Маріупольської районної ради Степан Махсма, керівник Маріупольської РДА Наталія Букрєєва, очільниця Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджі. Побажали міцного здоров’я, добробуту, миру, добра і Божої благодаті.
Почесних гостей зустрічали настоятель храму Архистратига Михаїла протоієрей Костянтин і староста с. Урзуф Віталій Аврамов.
Після святкової літургії жителі й численні гості пройшли хресною ходою до місцевого Парку культури і відпочинку. Там відбулися великий концерт і масштабні змагання з національної грецької боротьби куреш серед спортсменів з різних куточків України, були організовані майстер-класи з плетіння бісером і виставка картин.
«Село Урзуф по праву вважається перлиною Мангушської громади, а зараз стало перлиною всього Маріупольського району! І це – не перебільшення! Ви відомі своєю згуртованістю та вірністю культурним традиціям. Процвітання вам, Божого благословення і нехай Пророк Ілля береже Урзуф та його жителів від усіляких негараздів!», – привітав присутніх голова райради Степан Махсма.
Текст і фото: Маріупольська районна рада.