Маріуполь готується святкувати “Мега Йорти”

Виступи артистів і театральних колективів, історія грецького народу від переселення на території Приазов’я до наших часів, національна кухня, грецький президентський полк та ще мільйон сюрпризів і дивовижних відкриттів чекають на гостей фестивалю “Мега Йорти”, який пройде в Маріуполі 25 вересня. До міста приїдуть делегації зі всієї України, а також гості з Греції, Кіпру та інших країн.
Фестиваль “Мега Йорти” відбувається кожні два роки. Та проходить він у різних куточках Маріупольського району. Така традиція перенесення локацій потрібна для того, щоб розвивати віддалені від міста сіла та селища. Як розповів голова Маріупольської районної ради під час засідання прес-клубу «Приазовського робочого», це дозволяло кожного разу частково оновлювати інфраструктуру у населених пунктах та знайомити гостей з туристичними локаціями нашого регіону.
«Ми об’єднуємо людей, ми розвиваємо культуру та інфраструктуру, ми живемо та насолоджуємось миттю. Все це дає нам фестиваль “Мега Йорти”, який повертається до Маріуполя. Цього року він пройде в оновлених локаціях міста. Насамперед, це парк Гурова. Ми запрошуємо представників усіх народів України приїхати і подивитися на дивовижну красу грецької історії, закохатися в неповторну атмосферу свята та нашого міста. Адже воно того варте», — прокоментував проведення фестивалю Степан Махсма.
Фестивальні локації — це оновлений пірс та площа Свободи та Миру. Також, за словами Степана Махсми, готується декілька несподіванок, про котрі жителі та гості міста дізнаються пізніше.
«Вперше студенти інституту МВС будуть представлені у ролі грецького президентського караулу, також зараз ведуться перемови щодо виступів грецьких артистів естради. Ми плідно готуємося, аби це свято пройшло на найвищому рівні», — підкреслив голова районної ради.
Маріупольська районна рада.