З Днем народження, дорогий Пантелеймоне Васильовичу!

Сьогодні свій День народження святкує відомий меценат, голова БО «Фонд Бумбураса», президент групи “GEFEST”, голова ради директорів філії Грецького фонду культури в Одесі Пантелеймон Васильович БУМБУРАС, людина, яка зробила величезний особистий внесок у популяризацію діяльності грецької діаспори України в Греції, в її зміцнення та розвиток.
Саме П.Бумбурас побудував у Маріуполі Грецький медичний центр «Гіппократи», Культурний центр Маріупольського товариства греків «Меотида», реконструював Грецьку площу, брав участь у будівництві Культурного центру Федерації грецьких товариств України, а Одесі подарував Грецький парк. Список його благодійних проєктів просто вражає!
Рада Федерації грецьких товариств України щиро вітає Пантелеймона Васильовича із Днем народження!
Дорогий Пантелеймоне Васильовичу! Ваше життя є яскравим прикладом служіння малій і великій батьківщині – і Лімносу, і Одесі. І Ви довели, що патріотизм може бути не просто словом, а справою життя. Про це прекрасно знають наші греки: від Чермалика, Гранітного і усієї зони ООС, до Одеси, Харкова, Києва і Маріуполя.
В цей день бажаємо Вам назавжди зберігати молодість в душі, життєлюбність, енергію та примножити список добрих справ і дій в ім’я дружби і процвітання двох прекрасних країн – України та Греції.
Упевнені, що Ваша активна лідерська позиція і патріотизм, досвід і наполегливість стануть фундаментом майбутніх проєктів, метою яких є розвиток грецької діаспори в Україні.
Щастя Вам і здоров’я на довгі роки. Хай і надалі чаша Вашого життя по вінця повниться щастям, благополуччям, затишком і теплом. Нехай поруч із Вами завжди будуть Ваш Янгол-Хоронитель – вірна дружина пані Теодора, чудові сини, неймовірна донька й улюблені онуки!