Привітання Надзвичайного і Повноважного Посла Грецької Республіки в Україні пана Василіоса Борноваса з нагоди фестивалю грецької культури «Мега Йорти»

Дорогі друзі!

З особливою радістю та честю приймаю запрошення міського голови м. Маріуполя пана Бойченка та Федерації грецьких товариств України взяти участь  в урочистостях Маріуполя.

Я радий, що я з вами у день відзначення 243-ої річниці від заснування вашого гарного міста.

Я радий, що святкування збігаються з 30-ою річницею Незалежності України та кульмінацією святкувань у Греції двохсотої річниці Грецької Революції.

Я радий, зрештою, що ці важливі річниці збігаються і з фестивалем «Мега Йорти», святом, яке об’єднує серця усіх мешканців області.

Ми, Греки, завжди, від давніх часів, любили подорожувати, контактувати з іншими народами, переймати їхні знання та досвід, розділяти наше життя та знання з ними. Так само і Греки Маріуполя, Ольвії та озера Меотида, як називали Азовське море, розділяють упродовж тисяч років історію, пам’ять, радості і біль з їхніми співвітчизниками тут, у Маріуполі. Святкують та радіють разом!

Я бажаю, щоб «Мега Йорти» завжди було символом єдності та сотворіння греків та всіх мешканців Маріуполя.

Бажаю успіху у справах пану Міському Голові, а також у починаннях Федерації з метою створення нової динаміки та втілення мрій і сподівань Греків Приазов’я.

Василіос БОРНОВАС,

Надзвичайний і Повноважний Посол

 Грецької Республіки в Україні.