Привітання маріупольського міського голови Вадима Сергійовича Бойченка з нагоди фестивалю грецької культури «Мега Йорти»

Шановні учасники та гості фестивалю!
Маріуполь – місто, яке нерозривно пов’язане з греками. Саме вони, переселившись на територію Приазов’я, заснували місто Марії. Протягом всієї історії греки були невід’ємною частиною маріупольської громади. При цьому зберігали та шанували власні традиції та культуру.
Фестиваль «Мега Йорти» демонструє, що грецька культура Приазов’я активно живе та розвивається. Сьогодні до цього свята долучаються не лише греки, але й всі мешканці нашого регіону. Це фестиваль, який об’єднує, який надихає, який дарує яскраві емоції та захоплює творчою енергією.
Пишаюся, що саме наше місто приймає цьогорічний фестиваль «Мега Йорти». Він співпадає з 243-ім Днем народження Маріуполя та 30-річчям Незалежності України. Впевнений, що цьогорічне свято продемонструє силу єднання різних національностей та культур. В чергове доведе, що лише разом ми можемо йти впе-ред до розвитку, будувати успішну багатонаціональну країну та створювати нові можливості для кожного!
З повагою,
міський голова Маріуполя
Вадим БОЙЧЕНКО.