Привітання народного депутата України Дмитра Лубінця з нагоди фестивалю грецької культури «Мега Йорти»

Дорогі друзі! Шановні організатори, учасники і гості фестивалю!
Прийміть мої найщиріші вітання з відкриттям Всеукраїнського фестивалю грецької культури «Мега Йорти» імені Д.Патричі!
Вже не вперше саме це свято грецької культури ― свято толерантності та різноманіття культур ― єднає таланти всеукраїнського масштабу, стверджує ідею єдності України і світу, єдності культур, миру та злагоди.
Розвиток національних культур сьогодні як ніколи важливий для інтеграції українського суспільства, для оновлення знань про свою історію, пізнання власної ідентичності, для осмислення подій сьогодення. Як голові Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин мені особливо приємно відзначити, що вже більше тридцяти років учасники Фестивалю «Мега Йорти» роблять нашу країну різноманітною, багатокультурною й сильною. Вони не лише демонструють найкращі здобутки грецької культури, а й формують атмосферу взаємоповаги до автентичних традицій і культур представників інших національних спільнот. Дорогі друзі! Я щиро вітаю кожен Ваш крок у цьому напрямку!
Безперечно, фестиваль «Мега Йорти» стає однією з найпомітніших і значу-щих культурних подій у житті України. Знаково, що велике грецьке свято відбува-ється у Маріуполі – таким чином місто підтверджує свій статус культурного центру Східної України.
Переконаний, що цьогорічний фестиваль стане справжньою школою професійної майстерності, подарує можливість перейняти досвід професійних наставників, допоможе талановитим виконавцям відкрити свою творчу неповторність та подарувати усім гостям неймовірне та вражаюче свято грецької культури.
Бажаю усім творчих успіхів і безмежної радості від спілкування з прекрасним. Натхнення Вам і незабутніх вражень від фестивалю!
З повагою,
Дмитро ЛУБІНЕЦЬ,
народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції
тимчасово окупованих територій у Донецькій,
Луганській областях та Автономної Республіки Крим,
міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.