Привітання голови Маріупольської районної державної адміністрації Наталії Олександрівни Букрєєвої з нагоди фестивалю грецької культури «Мега Йорти»

Шановні друзі! Від імені Маріупольської районної державної адміністрації щиро вітаю всіх учасників та гостей Всеукраїнського фестивалю грецької культури «Мега Йорти» ім. Доната Патрічі.
Фестиваль є своєрідним символом толерантності та єдності всіх народів та проводиться з метою розвитку загальнолюдських цінностей, зміцнення міжнаціональних стосунків та стимулювання у молоді інтересу до вивчення історії та культури греків України.
З 1988 року «МЕГА ЙОРТИ» проводиться в різних містах і селах Приазов’я кожні два роки і приваблює тисячі греків не тільки з нашого регіону, а й з усієї України. У 2021 році на квітневому засіданні Федерації грецьких товариств України прийнято рішення організувати та провести фестиваль в новоствореному Маріупольському районі.
Українське Приазов’я по праву може пишатися своїм історичним минулим, про яке нагадують доленосні події цивілізаційного розвитку українського та грець-кого народів, становлення нашої державності. Сподіваюсь, що кожен присутній на фестивалі буде переймати лише найкращі риси та традиції народів нашого краю, підтримувати їх, поважати та розповідати своїм рідним, дітям, батькам та всім знайомим.
Хочу побажати всім з оптимізмом дивитися в майбутнє, миру в рідному краї, сонячного настрою в оселі, завжди пам’ятати та поважати історію, звичаї, культуру не лише свого народу, а і всіх народів, що можуть зустрітись на життєвому шляху.
Наталія БУКРЄЄВА,
голова Маріупольської райдержадміністрації.