Привітання голови Маріупольської районної ради Степана Григоровича Махсми з нагоди фестивалю грецької культури «Мега Йорти»

Дорогі друзі! «Мега Йорти» — це мега-розмах! Мега-з’єднання! Це мега-подія!
Через три десятиріччя, уперше з 1991 року, фестиваль грецької культури повертається до Маріуполя! Тисячі учасників, з усіх куточків України – від Львова до Маріуполя – приїдуть до нашого району на це свято!
Та «Мега Йорти» — це не тільки про греків. Серед гостей ми чекаємо на десятки народів: угорці, болгари і німці, румуни і молдовани, кримські татари і поляки, білоруси і росіяни та євреї.
«Мега Йорти» збирає усіх під одним простором, тому що це подія, яка об’єднує! Подія, яка демонструє і відкриває культуру та історію греків і нашої землі для всіх!
«Мега Йорти» — це традиції віків, зібрані у виставах, танцях, творчості, наці-ональній кухні, тяжкій праці та розвагах грецького народу. Історія сотен років, яка насиченим потоком пронесеться одним днем. І це та історія, яка закохує своїм перебігом подій та заряджає бажанням жити!
Я бажаю усім гостям та учасникам знати історію свого краю та народу, насолоджуватись життям та любити рідну землю й поринути в надзвичайну атмосферу свята, яке вражає кожною миттю! Щастя, здоров’я та миру вам, вашій родині та вашій оселі!
«Мега Йорти» — це про предків, це про тебе, це про майбутнє. Це про життя.
Степан МАХСМА,
голова Маріупольської районної ради.