Стартував семінар для вчителів новогрецької мови

Протягом 3х днів, 25-27 жовтня, викладачі кафедри грецької філології та перекладу беруть участь у циклі методичних семінарів, який організовано за підтримки Координаційного офісу з питань грецької освіти та ФГТУ.
Перший семінар відбувся 25 жовтня.
Доповідач – Dr Спірос Кіоссес, член викладацького складу кафедри грецької філології Фракійського університету імені Демокрита (Греція), фахівець у галузі творчого письма, сучасної грецької літератури, дидактики літератури. Його наукові, критичні, літературні ессе та статті публікуються у періодичних виданнях та щоденній пресі.
Дововідь було присвячено актуальному питанню викладання літератури, доповідач торкнувся таких понять як літературне читання, естетична насолода читача, критичне ставлення та підкреслив значення, яке має виховання вміння читати книги. Було запропановано ряд оригінальних видів діяльності, які сприяють закріпленню теоретичних уявлень, надаючи можливості учням та студентам для творчого читання та письма.
Одна з основних тез доповіді: “Читання — це не просте «споживання тексту» чи його пасивне сприйняття, це інтерактивний процес, у якому необхідна активна участь читача у побудові сенсу та у створенні інтерпретацій”.
Висловлюємо щиру подяку організаторам заходу, заст. ФГТУ, зав. відділом освіти пані Олені Добрій, координатору з питань грецької освіти при Генконсульстві Греції в м. Маріуполі п. Іліасу Іоаннакісу та проректору Фракійського університету імені Демокрита (Греція), професору філології Dr Зої Гаврііліду.