Дмитро Лубінець: “Як безпосередній представник українських греків, я переконаний, що сила української держави, в тому числі, в її етнічному розмаїтті”

Мав сьогодні приємну зустріч із представниками Ради національних спільнот України, і став учасником круглого столу з нагоди Дня української писемності та мови і Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва! Про це народний депутат України Дмитро Лубінець написав на своїй сторінці у Фейсбуці https://www.facebook.com/lubinetsdmytro.
“Як голова профільного Комітету, який досить багато часу приділяє питанням нацспільнот, і як безпосередній представник українських греків, я переконаний, що сила української держави, в тому числі, в її етнічному розмаїтті.
Моя позиція проста: показати, що держава і я, як керіник профільного комітету, зацікавлені у максимальному контакті та співправці. І наше завдання – створити законодавчу базу, яка б відповідала вимогам сучасності.
Подякував Голові Ради нацспільнот пану Ashot Avanesyan та кожному з членів Ради за ініативу та небайдужість у відстоюванні прав нацспільнот. А також виконав почесну місію і вручив грамоти Верховної Ради та нашого Комітету.
Переконаний, що спільними зусиллями нам все вдасться реалізувати найамбітніші плани!”