Дмитро Лубінець: “День гідності та свободи – дата, яка об’єднує Україну”

21 листопада – дата одразу двох визначних для України подій: президентських виборів 2004 року, які стали початком Помаранчевої революції та початку Євромайдану.
Саме цього дня 8 років тому наш народ показав свою силу, нескореність, патріотизм і характер. День, який змінив Україну назавжди, який змінив кожного з нас!
21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Події, які розгорнулися згодом – стали трагічними етапом української історії. Сотні розстріляних невинних життів на Майдані, тимчасова окупація Криму, частини Донецької та Луганської областей, напад Росії, війна…
Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють наше прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі! Вічна слава вам, дорогі воїни!
Дмитро ЛУБІНЕЦЬ.