Мелітопольське товариство греків святкує свій 30-річний ювілей

Сьогодні виповнюється 30 років від заснування Мелітопольського товариства греків. Цього сонячного осіннього дня 1991 року в актовій залі ПТУ-24 зібралося 59 осіб, які з болем у душі та сльозами на очах вголос заговорили про всі ті біди, які випали на долю греків у СРСР.
Це була перша в місті національна громадська організація, головою якої було обрано Валентина Макропуло, а членами Ради: Івана Захарі, Олену Малихіну, Володимира Фтіца та Павла Шаповалова.
За ці роки у товаристві було організовано свою недільну школу з вивчення грецької мови й вокальний ансамбль “Золота амфора”, які гідно представляють товариство на заходах різних рівнів – від міських до міжнародних.
Дружна родина ФГТУ щиро вітає чинного голову товариства Олексія Володимировича Мальцева, його першого голову Валентина Георгійовича Макропуло, членів Ради МТГ та усіх греків Мелітополя із знаменним ювілеєм Вашого товариства!
Сьогодні ми хочемо подякувати Вам за Вашу діяльність щодо консолідації греків Мелітополя, завдяки Вам сьогодні Мелітопольське товариство греків є не лише окрасою нашої Федерації, а й одним із найактивніших національно-культурних осередків Запорізької області. Це величезна заслуга кожного, хто долучається до цієї роботи.
Щиро дякуємо тим людям, які сьогодні, незважаючи на різні обставини, самовіддано працюють на користь Мелітопольського товариства греків.
Варто згадати й про тих членів, які 30 років тому у вкрай несприятливих обставинах робили все для того, щоб МТГ стало дійсним інструментом збереження і розвитку грецьких духовних цінностей.
Щиро бажаємо, щоб кожна мить життя радувала Вас своєю неповторністю, і все добре, зроблене з теплом і від душі, – примножувалось. Нехай творче натхнення і завзяття ніколи Вас не залишають.