Пантелеймон БУМБУРАС – Почесний Консул Греції у Херсоні

Консульський патент Почесного Консулу Греції у Херсоні отримав вчора в Міністерстві закордонних справ України бізнесмен та меценат пан Пантеліс Бумбурас.
Документ був підписаний 25 листопада 2021 року Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою та вчора був вручений панові Пантелису Бумбурасу під час спеціальної церемонії у Міністерстві закордонних справ у Києві. Про це інформує пресслужба БО “Фонд Бумбураса”.
До зони відповідальності Почесного Консула входить весь Кримський півострів, тимчасово окупований Російською Федерацією, а також Херсонська область. Нагадуємо, що багато українських державних служб та іноземних делегацій тимчасово переведено до Херсона через їхню фізичну нездатність виконувати свої обов’язки в Криму. Почесне представництво Греції тимчасово базуватиметься там.
«Я беруся до своїх обов’язків із почуттям особливої радості та відповідальності. Я сподіваюся, що мій внесок допоможе полегшити життя грекам, які живуть у Криму та Херсоні, а також покращити відносини між Грецією та Україною. Відносини між цими двома країнами дуже глибокі і почалися багато століть тому саме з цих територій», – сказав Пантеліс Бумбурас з нагоди вступу на посаду.
На церемонії також був присутній Посол Греції в Україні Василіс Борновас.
Рада ФГТУ щиро вітає Пантелеймона Васильовича із посадою Почесного Консулу Греції у Херсоні! Сподіваємося на подальше поглиблення та розширення відносин між Грецією та Україною, особливо в економічній, культурній та науковій сферах.​
Віримо, що за Вашої підтримки як міждержавні відносини, так і зв’язки між партнерськими містами обох країн, зокрема в частині культурної дипломатії, розвиватимуться і набиратимуть сталих системних рис.